VİNÇ KİRALAMA

VİNÇ KİRALAMA

Modern ve geniş araç parkurumuzla müşterilerimizin Kiralık Vinç ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmekteyiz. Araç parkurumuzun bize sağladığı avantajları kullanırken aynı zamanda müşterilerimize kaliteli sorunsuz ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Bununla birlikte yaptığımız işleri sigortalıyoruz ve risk oranını sıfıra indiriyoruz. Hep daha iyiyi hedeflerken sektördeki rakiplerimizle kendimizi kıyasladığımız gibi aynı zamanda uluslararası standartların getirdiği ölçüleri de sürekli gündemimizde tutuyoruz. Bu sebeple sağladığımız vinç kiralama servislerinin kalitesi zamanla sürekli artış göstermektedir.

Araçlarımızın bakımlarını düzgün, zamanında ve eksiksiz yapıyor ve takip ediyoruz. Şu söz bizim için çok önemli; Bir çivi bir nalı, bir nal bir atı, bir at bir komutanı, bir komutan bir orduyu, bir ordu bir ülkeyi kurtarabilir.Farkında olunan küçük detaylar büyük başarıların temelini oluştaracağı gibi, görmezden gelinen ya da küçümsenen minik detaylar büyük sorunlara, büyük felaketlere yol açabilir. Bu sözden hareketle araçlarımızın en küçük vidasından en önemli ve hayati parçalarına kadar bizim için aynı öneme sahiptir.

1 tondan 300 tona kadar her türlü ağırlığı kaldırabilecek kiralık vinçlerle hizmet vermekteyiz. Bu ağırlıkların ne kadar yüksekliğe kaldırabileceğini ise yaptığımız ölçümler ve fizibilite çalışmaları ile belirliyoruz. Bu esnada vinç kiralama hizmeti verdiğimiz araçların teknik kapasiteleri önem arz etmektedir. (Araçlarımızın teknik özelliklerini web sitemizden inceleyebilirsiniz.) Bu alanda sadece teknik özellikleri bilmek yetmez aynı zamanda bunun işin ehli olan konusunda uzman ve belirli bir tecrübeye sahip personel tarafından bu ölçümlerin yapılması gerekir. Çamoğlu Vinç olarak kadromuz teknik bilgi birikimi olarak son derece işinin ehli insanlardan oluşmaktadır. Müşterilerimizin vinç kiralama ihtaçlarını olabilecek en güncel modern araçlarla ve sıfır risk prensibiyle çözüyoruz.

Firmamızın başlıca faaliyet alanları;
Vinç ve forklift ile yükleme-boşaltma,
● Makine yükleme, indirme ve taşıma,
● Kule vinç montaj ve demontajı,
● Çelik konstrüksiyon montaj ve demontajı,
● Fabrika taşıma,
● Konteyner taşıma,
● Alt yapı çalışmaları,
● İnşaat sektörü, enerji sektörü, endüstri sektörü, makine sektörü, sanayi,
● Şehir içi ve şehirler arası nakliye,
● Yüksek metrajlara yük kaldırma, indirme,
● Araç üstü sepetli platformlar ile reklam tabela montajları,
● Bina dış cephelerinde bakım ve temizlik için insan kaldırma,
● Reklam ve temizlik firmalarının tüm vinç ve sepetli platform ihtiyaçları,
● Makaslı ve eklemli platformlar ile iç mekan çalışmaları,
● Araç kurtarma ve çekici hizmetleri,
● Proje taşımacılığı,
● Transporter ve lojistik hizmetleri,
Özü itibari ile insan gücünün kaldıramadığı tüm yüklerin kaldırılması, yüklenmesi, taşınması ve indirilmesi işlemleri.

× Bize Yazın